Етика

Зразковий ансамбль сучасного танцю
міський Будинок культури м. Рівне

097 120 46 87


Старша група

   Краще бути слабеньким танцівником у сильному колективі, ніж навпаки. Наша старша група - це логічне продовження основного складу. І не лише тому, що займаються сестри. А по духу, по любові до танцю, по сприйняттю, по відношенню до роботи вони подібні. Хоча мають характерні риси, властиві лише їх команді. Емоційні і актистичні! На них дивитися - це одне задоволення. Вони заряджають своїм позитивом всіх навколо. І ця енергія випромінюється не лише на виступах, а й на звичайних репетиціях.

   Ці дівчата 10-11 років - маленькі трудяги. Не всі дорослі можуть так багато і систематично працювати. Здається, кожній групі  даєш однаково матеріал, але результат виходить різний.

   Всі композиції у репертуарі "Етики", які вони перетанцьовують, найемоційніші і найбільш наповнені життям. Саме прожити танець, а не чітко виконати його - найбільше бажання кожного танцівника.

   Ще дівчата дуже добрі , дружні і доброзичливі. Всім новичкам легко адаптуватися у колективі, завдяки хорошій атмосфері без заздрощів та ревнощів.

 

 

переглядів: 301

опубліковано: 24.11.2017

Контакти

Адреса: 33002,  Рівне,   Кз міський Будинок культури    вул. Соборна, 3Д,
тел. 097 120 46 87, e-mail:  etyka_dance@ukr.net