Етика

Зразковий ансамбль сучасного танцю
міський Будинок культури м. Рівне

097 120 46 87


Концертна програма "Signature"

   Підпис або signature – це унікальна сукупність символів, написаних від руки, з використанням художніх прийомів, які ідентифікують людину.

   А ви знаєте, що красивий підпис, який ви собі придумали, той особистий автограф – це друк долі?

   І хоча абсолютно однакових підписів не буває, у них все-таки можна знайти спільні риси, які об'єднують їх з автографами інших людей. І ці риси дозволяють створювати психологічні портрети.

   Так і у кожного колективу є свій signature. Свій стиль, свої звички, своя манера. І якщо ви є прихильником, шанувальником, вболівальником цього колективу, ви знаєте найтонші нюанси, деталі, вирізняєте серед інших, впізнаєте по перших акордах музики, по кольоровій гамі, по напрямку і розвитку думок.

   Друзі, у вас є можливість поспостерігати за підписом юних танцюристів зразкового ансамблю сучасного танцю «Етика». Своїми рухами, плавними лініями, граційними фігурами вони писатимуть вам свій signature, в якому багато ліричного і романтичного, веселого і щирого, витонченого і стильного.

   Для когось цей підпис «Етики» вже знайомий і рідний, хтось подивиться на нього іншими очима, хтось лише почне знайомитися.

   Отже, з нетерпінням чекаємо вас 12 травня о 15.00 в концертній залі МБК (Соборна,3Д) !!!

 

 

 

 

 

 

переглядів: 346

опубліковано: 11.05.2018

Контакти

Адреса: 33002,  Рівне,   Кз міський Будинок культури    вул. Соборна, 3Д,
тел. 097 120 46 87, e-mail:  etyka_dance@ukr.net